Dolgu Uygulaması
-->

Dolgu Uygulaması

Doç. Dr. Hayriye Karabulut ile iletişime geçebilir ve randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Dolgu Uygulaması
Dolgu Uygulaması, Dolgu Uygulama Fiyatları
Dolgu Uygulaması
Dolgu Fiyatları, Yüz Dolgusu Tedavisi Ve Fiyatları

Dolgu Uygulama Fiyatları:

Dolgu uygulaması sayesinde ciltte meydana gelen çöküklüklerin giderilmesi mümkün kılınmaktadır. Özellikle yaş ile beraber ciltte meydana gelen pürüzler ve kırışıklıklar kadar dokunun belirli bir alanda yoğunluk kazanmasında ve sorunsuz bir görünüm elde edilmesinde de aksaklıklar meydana gelebilir.

Dolgu Uygulaması Kalıcı Mıdır?

Dolgu uygulaması kapsamında sizin yapacağınız seçimlere göre kalıcı ya da geçici olduğu belirlenecektir. Bu süreç içerisinde kalıcı dolguların bu alanda tecrübe sahibi olduktan ve etkilerinden de haberdar olduktan sonra işleme koyulması daha mantıklı olacaktır. İlk olarak bu tedaviden faydalanacak olan kişilerin dolgu uygulamasının geçici versiyonlarını kullanması tavsiye edilir.

Dudak Dolgusu

Dolgu uygulaması kapsamında en sık talep alan unsurların başında kesinlikle dudak dolgusu geliyor. Bu işlemin hemen öncesinde dileyen kişilerin kontür işleminden de faydalanma hakkı bulunuyor. Kontür işlemi ile beraber ciltte belli belirsiz olan dudak hatlarının çok daha belirgin bir hale getirilmesi için fırsat yaratılır. Kontür uygulamasının yapılmasının öncesinde cildinizin hassasiyet derecesi ile alakalı incelemeler yapılır. Bu şekilde cildin operasyon sonrası herhangi bir şekilde reaksiyon vermemesi için tedbirler alınır.

Gözaltı Dolgusu

Gözaltı dolgusu son senelerde en sık tercih edilen unsurlar arasındadır;Gözaltı dolgusu kişilerin aynı zamanda ışın dolgusu da dediği bir işlemdir. Damarlı ve mor görünümün giderilmesi için kesin sonuç veren bir unsurdur.Bu detaylara bakıldığı zaman yüzün ifadesinde ne derece gençleştirici bir değişim sunduğu da fark ediliyor.

Kanserojen Midir?

Dolgular ile alakalı sıklıkla gelen sorulardan bir diğeri de bu uygulanan maddelerin kanserojen olup olmadığıdır. Kişilerin senelerdir uygulanan yöntemler hakkında bu tür bir şüpheye düşmesi yanlış olacaktır. Maddelerin kanıtlanmış herhangi bir kanserojen etkisi bulunmamaktadır. Ayrıca uygulamaların işleme alınmasının hemen öncesinde gerekli olan tüm testler defalarca yapılır. Bu konuda gerekli olan onay alınmadan uygulama sürecine başlanmaz.

Konunun Uzmanlarından Yardım Alın

Dolgu uygulaması ile alakalı olarak konunun uzmanı olan hijyenik merkezlerde işlem adımlarının tamamlanmasının çok daha mantıklı olduğunun altı çizilmelidir. Estetik de dahil olmak üzere tüm alanlarda sadece bu alanda yetkinliğini kanıtlamış olan merkezler ve uzmanlar ile iş birliği yapmalısınız.

Copyright © Doç. Dr. Hayriye Karabulut | Tüm Hakları saklıdır. Bu sitenin içeriği, tasarımı ve yazılımı telif hakkı kanunlarıyla korunmaktadır. Yazılı izin olmadan kullanılamaz.Sitemizde yar alan yazı ve görseller, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Teşhis ve tedavi yerine geçmediği gibi yasal sorumluluk da taşımamaktadır.