Q-Switched Lazer (Karbon Peeling Dövme Silme)
-->

Dövme Silme

Doç. Dr. Hayriye Karabulut ile iletişime geçebilir ve randevu talebinde bulunabilirsiniz.

dövme silme
dövme silme , dövme sildirme
lazerle dövme sildirme
lazerle dövme sildirmek

Lazerle Dövme Silme

Q-switched lazer (karbon peeling dövme silme) yöntemi sayesinde kalıcı dövmelerin deriye zarar verilmeden silinmesi için uygun tedavi uygulanır. Özellikle renkli dövmelerin silinme aşamasının daha zor olduğu durumlarda dahi bu tip bir tedavi uygulandığı zaman olumlu sonuç alınabilir.

Uygulama Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir?

Q-switched lazer (karbon peeling dövme silme) uzmanınızın da belirtildiği gibi buz kompresi ile desteklenmelidir. Bu durum hem acının azalmasını sağlamakta hem de iyileşmeyi kolaylaştırmaktadır. Buz kompresinin ne süre ile ve ne yöntemle yapılacağı uzmanınızın karar verdiği şekilde tamamlanmalıdır.Direkt güneş ışınlarına maruz kalınmamalıdır. Bu ışınlara maruz kalma durumunda özellikle dikkatli olmalısınız. Lazer işlemi sonrasında hassas bölgenin güneş alması durumunda kalıcı izler oluşabilir. Bu izlerin oluşmaması adına ya herhangi bir şekilde güneş alan alana geçmemeli ya da cilt tipinize uygun bir güneş koruyucu losyon kullanılmalıdır.

Lazerle Dövme Silme Acı Verir Mi?

Geliştirilen son cihazlar ile beraber lazerlerin normalden çok daha az acı verdiği de görülüyor. Bu alanda hem buzlu lazer uygulamalarının yapılması hem de seansların kısa tutulmasının büyük etkisi vardır. Siz de acı eşiğiniz düşük olsa dahi dövmenizden kurtulmak adına bu yola başvurabilirsiniz. Anlık acı duysanız da yapılan kompresler ile beraber herhangi bir sorun olmadan iyileşme safhasına geçme imkanı da elde edilebiliri.

Dövme Sildirmek Cilde Zarar Verir Mi?

Cilde zarar verme gibi bir durum söz konusu değildir. Sistem sadece dövmelerin silinmesine odaklıdır. Bu nedenle hassas bir yapıda olan cilt dokusuna hasar vermeyecektir. Tabi ki bu koşulların sağlanması için sadece uzman kişiler tarafından uygulanması gerekir. Ancak bu şekilde nitelikli bir yanıt alınabilir.

Dövme Sildirme Kaç Seans Gereklidir?

Q-switched lazer (karbon peeling dövme silme) işlemlerinin kaç seansta sonuç vereceği dövmenin boyutuna ve deriye zerk edilme tipine göre değişim gösterir. Küçük tip siyah dövmelerde 3 4 seans içerisinde olumlu sonuç alınır. Maalesef ki sarı ya da açık renklerin hakim olduğu dövmelerin silinmesi diğer renklere göre çok daha zor oluyor. Bu nedenle bu tip dövmelerde belirtilenden daha fazla seans uygulanması gerekebilir.

Lazerle Dövme Silme ve Fiyatları:

Lazerle dövme uygulamaları yaygınlaşınca artık istenmeyen dövmeler silinebilir hale geldi. Lazerle dövme haricinde piyasada bulunan kimyasal maddelerle dövme çıkarma, ameliyat olma ya da dermabrazyon gibi cilt soyma gibi yöntemler son derece tehlikeli olup daha kötü iz kalmasına sebep olmaktadır. Bu nedenle, yaptıracağınız uygulamaları çok iyi araştırmalı ve yaptıran kişilerle görüşmeden işleme girmemelisiniz. Lazerle dövme silme işlemiyse günümüzde milyonlarca kişinin faydalandığı bir uygulama olup son derece güvenlidir. Başarılı sonuçlar alınabilen lazerle dövme silme uygulamasıyla siz de istemediğiniz tüm dövmelerden kurtulabilirsiniz.

Son model Q-Switch lazer makinamızla her türlü, renkli renksiz, boyut ve yer fark etmeden sıkıldığınız dövmelerinizi siliyoruz.Dövme silme işlemi cildinize asla zarar vermiyor, tahriş etmiyor ve iz bırakmıyor

Copyright © Doç. Dr. Hayriye Karabulut | Tüm Hakları saklıdır. Bu sitenin içeriği, tasarımı ve yazılımı telif hakkı kanunlarıyla korunmaktadır. Yazılı izin olmadan kullanılamaz.Sitemizde yar alan yazı ve görseller, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Teşhis ve tedavi yerine geçmediği gibi yasal sorumluluk da taşımamaktadır.