Soğuk Lipoliz
-->

Soğuk Lipoliz

Doç. Dr. Hayriye Karabulut ile iletişime geçebilir ve randevu talebinde bulunabilirsiniz.

ankara soğuk lipoliz fiyatları
ankara soğuk lipoliz fiyatlari
ankara soğuk lipoliz fiyat
ankara soğuk lipoliz fiyatları ve kampanyaları

Soğuk Lipoliz Nedir? Nasıl Uygulanır?

Soğuk lipoliz uygulamaları zayıflama ve vücudun muntazam bir şekle girmesi konusunda süreci desteklemektedir. Farklı alanlarda uygulandığı zaman etkin sonuç verdiği ve adeta liposuction işlemine yakın bir başarı sunduğu da fark ediliyor. Liposution uygulamasının olumsuz etkilerini de içinde barındırmamaktadır. Konunun uzmanları tarafından uygulanması büyük önem arz eder. Sadece alanında uzman olan bireyler ile iş birliği yaparak zayıflama süre3cinin hızlanmasını sağlamalısınız. Bu alanda sertifika bilgisinin yanı sıra uygulama yapılacak alanın gerekli olan hijyen kurallarına uygun olması da önem arz ediyor.

Soğuk Lipoliz Nedir?

Ankara soğuk lipoliz uygulamalarını uzman kadromuz ile tamamlıyoruz. Şuana kadar bu uygulamamızdan tedavi birimlerimizden istifade eden danışanlarımızın yorumlarına bakıldığı zaman da ne derece memnun kaldıkları anlaşılmaktadır. Lipoliz ile alakalı temelde bilinmesi gereken hususlar;

  1. Lineloik ve oleik asit temelli olarak oluşturulan bileşenler aktif olarak kullanılır. Gıdı bölgesinde yer alan yağların giderilmesinden başlayarak kollarda meydana gelen sarkmaların en aza indirilmesi konusunda da kullanılabilmektedir.
  2. Fosfatidil kolin de tedavinin etken maddeleri arasında yer alıyor. Bölgesel olarak uygulandığı zaman hücrelerdeki yağ yıkımının hızlandığı ve daha sonrasında hücre dışına atılmasının da daha kolay hale geldiği kanıtlanmıştır. Bu etken maddenin FDA tarafından onaylanmış olması güvenilirliği hakkında da ipucu sunuyor.

Bu detaylar konunun uzman isimleri tarafından size aktarılacaktır. Beden kitle indeksinize ve genel sağlık durumunuza göre kaç seans uygulanması gerektiğine karar verilir. Ayrıca tedavinin çok daha verimli şekle gelmesi için hangi yardımcı uygulamaların yapılması gerektiği konusunda da dikkatle inceleme yapılacaktır.

Beslenme ile Süreci Destekleyin!

Lipoliz gibi yağ yıkımının hızlandırıcı unsurların etkisini daha net görmek için sürecin beslenme ile de desteklenmesi gerekmektedir. Normal sağlıksız beslenmeye devam ederken lipoliz uygulamasının net bir sonuç vermesini beklemek doğru olmayacaktır. Beslenme sürecinde sorun yaşanmaması için özel olarak ilgilenen uzmanlarımız da yer alıyor. Dilerseniz onlardan da yardım almanız mümkündür. Hem bakım hem de direkt olarak beslenmeyi bir arada yürüttüğünüz zaman fit ve sağlıklı bir görünüme kavuşmak sizin için daha kolay biri hal alacaktır.

Yüzünüzü Şekillendirin

Sadece bölgesel kilo verme adımında değil estetik işlemlerinin tamamlayıcı bir unsuru olarak da kullanılabilmektedir. Yüzünüzü şekillendirirken herhangi bir sorun yaşamamak ve sağlığınızı tehlikeye atmadan gıdı ve boyun bölgesindeki yağlanmalardan kurtulmak için lipoliz harika bir fırsat olacaktır. Yüzü şekillendirirken illa cerrahi müdahalelerden faydalanmak zorunda değilsiniz. Yüzünüze daha genç bir görünüm vermek ve hayal ettiğiniz hatlara sahip olmak için lipoliz en risksiz alternatifler arasındadır.

Uygulamanın Deneme Aşaması Çok Önemli

Bu aşamada uzmanların uygulamanın size uygun olup olmadığı konusunda gerekli olan tüm denetimleri yapacağı da belirtilmelidir. Uygulamanın alerjik bir reaksiyona sebebiyet vermemesi için özel bir alt yapı sağlanmıştır. Danışanlarımızın sağlığını asla riske atmayız. Genel sağlık durumu ve cilt sağlığı da dikkate alınarak gerekli olan incelemeler yapılır ve kişilere sunulur. Uygulamanın sonucundan nasıl bir beklentiniz olduğunu da bildirmelisiniz. Doktorlarımız sizin istekleriniz ile vücudunuzun hangi yönteme el verdiği konusunda bir orta yol bularak uygulama adımını tamamlayacaktır. Sizin kliniğimizden memnun şekilde ayrılmanız bizim için en temel önceliktir.

Harika Bir Tıbbi Alan

Soğuk lipoliz Çankaya şubemizde her tıbbi uygulamada olduğu gibi soğuk lipolizde de hijyen ve sağlık koşullarına uygunluk konusunda büyük çaba sarf edilmektedir. Bu alanda son salgın denetimlerinin akabinde daha da büyük bir dikkat sergilendiği fark ediliyor. Danışanlarımızın sağlığı ve muayene-uygulama sonrasındaki memnuniyeti bizim için en temel öncelik olarak belirlenmiştir. Siz de telefon numaraları üzerinden erişim sağlayarak anında randevunuzu oluşturabilirsiniz. Uygun olan saat dilimine randevu verilerek görüşme sağlanacaktır.

Soğuk Lipoliz Fiyatları Ankara

Soğuk lipoliz fiyatları uygulanacak olan seansa göre değişim arz etmektedir. Uygulanacak olan seans sayısı ilk muayenenin hemen sonrasında size bildirilecektir. Dilerseniz artırma ya da azaltma hakkınız vardır. Uygulanacak bölge ve seansa göre ödemenizi gereken tutar değişim gösterir. Bu alanda indirimlerin olduğu dönemleri yakalayarak daha sorunsuz bir etki ortaya çıkarabilirsiniz. İndirimli dönemlerde ayrıca ödeme kolaylıkları da sunulmaktadır. Bedeninizi sağlıklı ve fit bir görünüme kavuşturmak için artık büyük bütçeler ayırmanıza gerek kalmayacak. Kliniğimiz ile iletişim kurarak fiyatlara dair daha net bilgiler alabilirsiniz.

Copyright © Doç. Dr. Hayriye Karabulut | Tüm Hakları saklıdır. Bu sitenin içeriği, tasarımı ve yazılımı telif hakkı kanunlarıyla korunmaktadır. Yazılı izin olmadan kullanılamaz.Sitemizde yar alan yazı ve görseller, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Teşhis ve tedavi yerine geçmediği gibi yasal sorumluluk da taşımamaktadır.